Babiš: Tatíček nové generace - týdeník Dotyk

Home->Novinky & Média
Miliardář a politik Andrej Babiš ovládl sektor umělého oplodňování. Jeho skupina FutureLife má už 40 procent trhu a sází na rozvoj genetické diagnostiky. Šéf hnutí ANO se nemusí obávat, že by mu někdo zkřížil byznysové plány. České zákonodárství má nyní pod kontrolou.

"Vím i od svých kolegů z jiných klinik, že za nimi v minulých měsících byli lidé z různých velkých poradenských firem a ptali se jich, zda nepotřebují finančního partnera. Koho ti poradci zastupovali se ale těžko zjišťuje," říká Hana Višňová, vedoucí lékařka a zakladatelka pražské kliniky IVF Cube. 

Klíčovou podmínkou rozvoje tohoto odvětví je liberální zákonodárství - podmínky asistované reprodukce v ČR jsou podnětem pro reprodukční turistiku. "Má na to ale samozřejmě i vliv nižší cena služeb. Kromě Němců máme hodně klientů třeba i z Irska, Anglie a Itálie," říká Hana Višňová.

Současná politická role Andreje Babiše je určitě dostatečnou zárukou, že si Česká Republika své liberální zákonodárství minimálně v nejbližších letech zachová a český reprodukční byznys ohrožen nebude.

Zdroj článku: http://www.dotyk.cz/15-2015/6_babis-taticek-nove-generace, či klikem na obrázek

Proč IVF CUBE?

Průběh léčby neplodnosti

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás
kontaktovat