COVID - Free klinika

Home->Novinky & Média
Vážení pacienti,
Náš tým se věnuje mimo jiného sběru všech dostupných informací o koronaviru a jeho možného vlivu na bezpečnost terapie. Proto jsme pro vás připravili „COVID-free“ provoz. Takový provoz zajišťuje, že během Vaším návštěvy u nás je minimalizováno riziko, že se setkáte s infekcí COVID-19.

Zajistili jsme pro Vás vyšší úroveň desinfekce našich prostor a zároveň jsou naši zaměstnanci  pravidelně testováni na přítomnost infekce. Naše operační sály a laboratoř vždy splňovaly a i v této době splňují striktní požadavky na fyzikální i biologickou čistotu provozu, zvýšili jsme požadavky čistoty na jakýkoliv materiál vstupující do laboratorního procesu.  Zavedli jsme systém rotace zaměstnanců, přísný hygienický režim vstupu i pravidelnou prostorovou desinfekci.


Abychom závazku mohli dostát a zároveň také ochránit naše zaměstnance, bez kterých bychom vám terapii nemohli poskytnout, je nutné, abyste terapii podstoupili pouze v případě, že nejevíte známky onemocnění. Zároveň Vám doporučíme test na přítomnost COVID před zahájením terapie.
Doufáme, že naši snahu oceníte a podpoříte. Jen při vzájemné spolupráci bude terapie pro Vás i Vaše budoucí miminko bezpečná.
Podrobnější informace Vám rádi poskytneme osobně, telefonicky či emailem.
Tým kliniky IVF CUBE

 

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás