I nadále na Vás čekáme v plném provozu

Vzhledem nepříznivé situaci a nově zaváděným celostátním opatřením bychom Vás rádi ujistili, že i nadále poskytujeme v plném rozsahu lékařské konzultace, terapie i následnou péči. V rámci nejvyšší bezpečnosti jsme pro Vás připravili COVID-FREE provoz.

Home->Novinky & Média

Od samého začátku pandemie u nás absolvovalo terapii více než 1 100 párů a to jak z České republiky, tak ze zahraničí.

Rádi pro Vás vystavíme potvrzení o léčbě, které Vám umožní bezproblémové přejíždění z bydliště v jiném okrese za účelem návštěvy naší kliniky. Dokument bude vystaven a zaslán automaticky po telefonické domluvě, na základě potvrzené návštěvy v IVF CUBE. V případě terapie (či kdykoliv jindy v případě Vašeho zájmu) Vám nabídneme přímo na klinice testování na COVID19 hrazené ze zdravotního pojištění. Jsme oficiálním odběrovým místem, určeným pro naše pacientky. Pro zajištění bezpečného chodu kliniky dochází také k pravidelnému testování všech našich zaměstnanců.

Již od začátku pandemie jsme zavedli opatření k eliminaci rizik spojených s onemocněním Covid19:

  • Oficiální testovací centrum na COVID (Ag, PCR, protilátky) pro naše pacientky
  • Pravidelné testování zaměstnanců
  • Očkování našich zdravotnických pracovníků a v brzké době i dalších zaměstnanců
  • Zvýšené hygienické standardy: dezinfekce pacientských prostor, operačních sálů, laboratoří, hygienická a organizační opatření provozu kliniky
  • Řídíme se dle platných pravidel MZČR
  • Spolupracujeme s Evropskou organizací lidské reprodukce a embryologie ESHRE

 „Mnohé páry oddalují rodičovství na pozdější dobu a biologický věk se pak může rozcházet s načasováním založení rodiny. Vyšší věk má totiž zásadní vliv na kvalitu pohlavních buněk“ říká MUDr. Hana Višňová, Ph.D., vedoucí lékařka kliniky.

 Naše klinika dělá maximum pro bezpečnost Vaší terapie. Zároveň jsme díky pravidelnému testování a dalším opatřením schopni garantovat 100% péči všem našim pacientům.

 Garantujeme:

Pro případné bližší informace nás prosím kontaktujte, rádi zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy.

Váš IVF CUBE Tým

 

 

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás