IVF CUBE @ The Fertility Show 2014 v Londýně

Home->Novinky & Média
Klinika IVF CUBE se již potřetí v řadě aktivně účastní veletrhu The Fertility Show 2014, který se koná 1.-2. listopadu 2014 v Olympia Exhibition Centre v Londýně.

Jedná se o jeden z největších veletrhů věnovaných problémům spojených s neplodností a jejich řešením zejména pomocí asistované reprodukce s účastí více jak stovky předních světových IVF klinik. The Fertility Show je určen širokému spektru zájemců jak odborníkům, tak i laikům zajímajícím se o umělé oplodnění s účastí více jak 3.000 osob (v loňském roce se výstavy zúčastnilo 3.500 návštěvníků). The Fertility Show disponuje třemi přednáškovými sály s bohatým programem prezentací, který zahrnuje jak základní uvedení do problematiky neplodnosti, tak podrobné vysvětlení přičin a prezentaci jednotlivých terapií i metod asistované reprodukce.

Klinika IVF CUBE se veletrhu The Fertility Show účastní se záměrem prezentovat spektrum svých služeb v rámci umělého oplodnění podpořeným potěšujícími výsledky v minulé roce, kdy naše klinika dosáhla hodnoty ukazatele Clinical Pregnancy Rate ve výši 64% pro cykly s darovanými vajíčky a 52% pro všechny IVF/ICSI cykly.

Nejnovější poznatky z oboru asistované reprodukce načerpané na tomto veletrhu či na podobných akcích budeme prezentovat na našich stránkách popřípadě také v dalších médiích.

V případě podrobnějšího zájmu o veletrh The Fertility Show, najdete potřebné informace zde: http://fertilityshow.co.uk

Proč IVF CUBE?

Průběh léčby neplodnosti

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás
kontaktovat