Jsme 1. a momentálně jediným IVF centrem v ČR s certifikací ESHRE®

Home->Novinky & Média
Je nám velkým potěšením oznámit, že jsme se stali jedním z pouhých šesti akreditovaných evropských center asistované reprodukce a zároveň první a jediné IVF centrum v České republice, které získalo mezinárodně uznávaný certifikát ART ESHRE.

ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) je evropským institutem, jehož cílem je propagace a zlepšování klinické praxe, organizování školicích aktivit a poskytování poradenství pro zlepšení bezpečnosti a zajištění kvality v klinických a laboratorních postupech.

Tento institut také uděluje jedinečný certifikát založený na hodnocení klinických aktivit a bezpečnostních a nejvyšších evropských standardech IVF center.

Společnost ESHRE si ovšem pečlivě vybírá, komu toto ocenění kvality a dobré praxe udělí. Certifikát ESHRE by měl být ujištěním pro pacienty a odborníky, že všechny procesy související s klinickými službami, laboratorními postupy a výzkumnými činnostmi jsou prováděny podle systému managementu kvality založeného na nejvyšších standardech bezpečnosti a kvality.

Jedná se tedy o dlouhodobý proces, kdy multidisciplinární tým inspektorů/hodnotitelů nejprve prozkoumá poskytnuté informace o klinice a na základě nich naplánuje sérii návštěv na místě, aby si ověřil, zda centra skutečně splňují bezpečnostní a kvalitativní standardy ESHRE.

Více informací o této certifikaci se dozvíte zde

 

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás