Léčba IVF/ICSI v rámci studie zdarma

Home->Novinky & Média
IVF CUBE, klinika asistované reprodukce hledá páry, u kterých byla diagnostikována neplodnost a nabízí jim účast v klinických studiích. Cílem klinických studií je hodnocení účinnosti a bezpečnosti nového hormonálního preparátu pro ženy, které podstupují IVF léčbu.

Vhodné zájemkyně musí splňovat následující kritéria:

  • věk mezi 30 - 43 lety (42 let+365 dní)
  • dobrý fyzický i duševní stav
  • BMI v rozmezí 17,5 - 32 (výpočet zde)
  • pravidelný menstruační cyklus
  • doposud byl proveden maximálně 1 cyklus IVF
  • detailní kritéria budou hodnocena během konzultace lékařem

Pacientky zařazené do klinické studie budou mít nárok na veškerou léčbu, vyšetření i medikaci zdarma, včetně náhrady za cestovné.  V rámci studie mohou mít pacientky nárok (v případě neúspěchu) také na veškeré kryo embryo transfery (v období 1 roku) zdarma.

 

Splňujete základní podmínky pro léčbu zdarma?

Zařazení do vhodné studie bude provedeno lékařem a koordinátorem studií po prověření detailních kritérií pro vstup do studie. 

Zjistit více

V rámci klinické studie dánské farmaceutické společnosti budeme zjišťovat pozitivní vliv hodnoceného doplňku na otěhotnění u žen, které podstupují IVF terapii (oplodnění in vitro). Úspěšnost léčby je pak porovnána se standardní terapií bez použití léku resp. s placebo medikací. Lék hodnocený v této klinické studii je již v poslední, závěrečné fázi klinického vývoje. Preparát nemá žádný vliv na průběh těhotenství.

Pro více informací o klinické studii prosím volejte: Tel. +420 220 303 884, případně pište na info@ivf-cube.eu 

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás
powered by lekari-online.cz