Linka odborné pomoci těhotným a maminkám

Home->Novinky & Média
Nově zřizujeme linku odborné pomoci pro dotazy těhotných nastávajících maminek či maminek s malými dětmi, které se nemohou obrátit na svého gynekologa popř. mají obavy z nastalé situace. Tým odborníku IVF CUBE je tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 na telefonní lince: 220 303 873.

V České republice se nachází přibližně 85 000 žen v různém stadiu těhotenství. V posledních dnech dostáváme velké množství dotazů od těhotných žen, které mají obavy jak o své zdraví, tak o zdraví svého miminka. Jedná se nejen o otázky možného ovlivnění těhotenství koronavirem či možným přenosem koronaviru z matky na dítě ale zároveň se množí dotazy související s běžným těhotenstvím či gynekologickou poradnou.

Rádi bychom Vás informovali, že v reakci na opatření související s COVID 19 jsme se rozhodli nabídnout odbornou pomoc široké veřejnosti v oboru gynekologie, porodnictví a v souvisejících oblastech. Využíváme tak odborných znalostí našeho personálu v době, kdy je běžná péče o těhotné ženy či ženy s malými dětmi nedostupná.

V případě potřeby nás prosím kontaktujte v době Po-Pá od 8:00 do 16:00 na telefonním čísle 220 303 873

nebo kdykoliv pište na email poradna@ivf-cube.eu

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás
powered by lekari-online.cz