Maminka 5 000. miminka kliniky IVF CUBE

Home->Novinky & Média
Naše pacientka, paní Lucie z Prahy, přivedla na svět koncem července 2021 syna, který byl v pořadí pětitisícím miminkem počatým v IVF CUBE.

Už před prvním těhotenstvím absolvovala paní Lucie kromě jiného i dva neúspěšné pokusy o léčbu na klinice v zahraničí, kde s manželem dlouhodobě žili. V souvislosti s těmito problémy s početím prožívali velké zklamání, ale rozhodně se nechtěli vzdát snu o rodině. Hledání jiné cesty je přivedlo až k nám na kliniku IVF CUBE.

Paní Lucii oslovil fakt, že na klinice umožňujeme často pacientům účastnit se nejmodernějších klinických studií, které mohou zvýšit úspěšnost terapie. Jak sama vysvětluje: „V CUBE používají trochu jiné lékové složení než druhé kliniky a proces je také malinko jiný. Je tedy vidět, že se neustále vyvíjí a pokračují v implementaci nových technologií.“

Těší nás, že po pouhých třech měsících léčby se nám podařilo snažení tohoto páru o početí druhého potomka završit úspěšným embryotransferem a splnit jim tak jejich společný sen.

K této příležitosti jsme s maminkou Lucií také natočili krátké video, ve kterém hovoří o svých osobních zkušenostech s klinikou a paní doktorkou Višňovou.

 

 

 

Proč IVF CUBE?

Průběh léčby neplodnosti

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás
kontaktovat