Nová výstava přivádí divokou přírodu přímo na kliniku

Home->Novinky & Média
Dne 22. listopadu 2022 proběhla na klinice IVF CUBE slavnostní vernisáž výstavy obrazů od malířky Evy Nádvorníkové. Výstava s názvem „Stromy života“ bude nově zpříjemňovat prostory zaměstnancům i pacientům kliniky.

 

Akce proběhla ve velmi milé atmosféře. Po krátkém proslovu vedoucí lékařky MUDr. Hany Višňové, Ph.D., mohli návštěvníci akce obdivovat jednotlivá díla a debatovat o nich se samotnou autorkou. Toto večerní setkání zpříjemnil DJ Saxokid svým hudebním doprovodem a náš kolega Jan Paukert hrou na nevšední nástroj Chapman Stick.

Spojení umění a lékařského prostředí má v IVF CUBE svou několikaletou tradici. Dlouhodobě si zakládáme na vytváření příjemného prostředí pro naše pacienty i zaměstnance. Léčba neplodnosti je totiž často psychicky náročná. Víme, že jedním z významných způsobů, jakým dokážeme pozitivně ovlivnit psychiku je příjemné prostředí. Proto své prostory dekorujeme obrazy různých umělců a instalace pravidelně obměňujeme.

Tentokrát jsme vybrali díla malířky Evy Nádvorníkové. Autorka dokázala přivést kouzlo Divoké Šárky, obklopující budovu CUBE, přímo do našich prostor. Toto spojení abstraktního umění a nespoutané přírody můžete obdivovat nejen v prostorách čekárny, ale s obrazy se setkáte i ve vyšetřovnách nebo na chodbách.

Děkujeme všem, kteří nás poctili svou návštěvou. Jsme rádi, že jsme mohli strávit tento předvánoční čas ve Vaší přítomnosti.

 Pokud se na naši kliniku chystáte i Vy, nepřehlédněte díla z prodejní výstavy Stromy života. Můžete si je zakoupit jako památku na úspěšnou terapii na naší klinice.

Proč IVF CUBE?

Průběh léčby neplodnosti

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás
kontaktovat