Online profily IVF CUBE na webu

Home->Novinky & Média
Ráda bychom Vám představili několik vybraných oficiálních profilů kliniky IVF CUBE na webu, kde můžete přidávat recenze nebo získat hrubý přehled našich cen a metod.

Najdete nás například na:

 

 

Recenze

Pokud jste byli se službami a péčí v IVF CUBE spokojeni, budeme moc vděčni, pokud nám napíšete kladnou recenzi na jednom z našich profilů. Jestliže máte s našimi službami špatnou zkušenost, budeme rádi za přímou zpětnou vazby, díky které se můžeme neustále zlepšovat a blíže rozumět našim pacientkám.

Metody

Zakládáme si na využívání těch nejnovějších vědeckých a lékařských metod v léčbě IVF. Na uvedených profilech se tedy mohou informace ohledně našich služeb mírně lišit, v závislosti na době aktualizaci informací. Pokud máte zájem o konkrétní metodu léčby, kterou jste nenašli v základních přehledech, prosíme napište dotaz našim koordinátorkám, které Vám poskytnou relevantní informace.

 

Ceny terapií

Každému páru se snažíme vytvořit léčbu na míru jejich požadavkům a zdravotnímu stavu. Proto na níže uvedených profilech můžete vidět pouze nástin našich cen za terapie. Bližší informace vždy konzultujeme prostřednictvím našich koordinátorek přímo s konkrétními pacienty, a to pomocí telefonního hovoru, emailové komunikace nebo videohovoru.

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás