Rosteme! V nových prostorách jsme oslavovali narození pětitisícího miminka

Home->Novinky & Média
IVF Cube tento rok oslavuje 10. výročí a spolu s ním i další velký milník. Začátkem července očekáváme narození v pořadí pětitisícího miminka, a tak jsme se rozhodli pro symbolickou narozeninovou oslavu. Spojili jsme ji s oficiálním otevřením našich nových prostor a vernisáží výstavy obrazů, které budou zpříjemňovat návštěvu kliniky našim pacientům i personálu.

Rodina IVF Cube se už brzy rozroste o dalšího člena. Začátkem července 2021 naše pacientka, paní Lucie z Prahy, přivede na svět syna, který bude v pořadí pětitisícím miminkem počatým v IVF Cube. Maminka už před prvním těhotenstvím absolvovala kromě jiného i dva neúspěšné pokusy o léčbu na klinice v zahraničí, kde s manželem dlouhodobě žili. Těší nás, že jejich několikaleté snažení o početí druhého potomka se nám po třech měsících léčby podařilo završit úspěšným embryotransferem.

V běžném životě si přírůstek do rodiny vyžaduje také úpravy bydlení. I v našem případě se příchod pětitisícího miminka symbolicky spojil se zařizováním nových prostor. Plochu kliniky jsme rozšířili o dalších 200 metrů čtverečních, přibyl třetí operační sál, odběrová místnost, zvětšila se plocha laboratoří i administrativních místností.

Každý kdo navštívil kliniku IVF CUBE ví, jak velmi nám záleží na prostředí pro naše pacienty. Děláme vše proto, aby se u nás pacienti cítili co nejpříjemněji. I proto jsme se rozhodli přijmout nabídku od světově uznávaného výtvarníka Heshama Malika a v prostorách kliniky instalovat výstavu jeho šedesáti obrazů pod názvem Ženy. Je nádhernou oslavou krásy a magičnosti ženy na pozadí různých historických faktů a mýtů a vy všichni jste srdečně vítáni.

Opening of the exhibition of paintings by Hesham Malik, 22.6.2021
Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás