Znovu zavádíme povinnost nošení ochrany dýchacích cest

Home->Novinky & Média
Vážení pacienti, v souladu s doporučeními krajské hygienické stanice a České lékařské komory zavádíme opět od pondělí 25. 7. 2022 povinnost nošení ochrany dýchacích cest pro všechny pacienty i personál, a to respirátorem bez výdechového ventilu se stupněm ochrany min. FFP2.

"Aktuální vývoj epidemie onemocnění Covid-19 v celé republice i dalších evropských státech není příznivý a je stále více znatelné zrychlení tempa šíření epidemie vedoucí k nárůstu počtu případů onemocnění." sděluje vyjádření KHS Hlavního města Prahy, na jehož základě bylo vydáno doporučení pro poskytovatele zdravotních služeb

Protože nám záleží na bezpečnosti a zdraví pacientů a zaměstnanců, rozhodli jsme se následovat stanovisko KHS a ČLK, které doporučuje poskytovatelům zdravotní lůžkové i ambulantní péče a sociálních služeb zavedení používání ochranných prostředků dýchacích cest min. třídy FFP2. Opatření platí pro pacienty vč. doprovodu.

Doufáme, že naši snahu ochránit zdraví pacientů a garantovat plynulou a bezpečnou péči oceníte a podpoříte. Jen při vzájemné spolupráci bude terapie pro Vás i Vaše budoucí miminko bezpečná.


Podrobnější informace Vám rádi poskytneme osobně, telefonicky či emailem.

Samotné doporučení si můžete též přečíst na tomto odkazu.

Tým IVF CUBE

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás