O léčbě

Moderní medicína a nové metody léčby neplodnosti otevírají řadu nových možností, díky nimž se mnoho párů nakonec dočká vytouženého miminka.

Home->Léčba neplodnosti->O léčbě

Otěhotnění pomocí asistované reprodukce je v Česku v dnešní době řešením téměř pro každý 5. pár. IVF zahrnuje celou řadu postupů, od jednoduchých zákroků až po složitější výkony probíhající v laboratoři. Počet dětí počatých pomocí umělého oplodnění v posledním desetiletí strmě stoupá.

Výsledkem naší práce je kumulativní úspěšnost terapií více než 84 % (v závislosti na anamnéze pacientky) a maximální podíl pacientů, kteří za celou dobu naší spolupráce netrpěli stresem. Konzultace a celá léčba probíhá pokud možno u jednoho lékaře, ke kterému má pár absolutní důvěru a nemusí se bát svěřit s jakýmkoliv problémem.

 

Proces asistované reprodukce není jen o nejnovějších metodách a špičkové lékařské technice, ale důležitou roli hraje i psychická pohoda párů. Naším cílem je poskytovat klientům obojí, tedy komplexní péči při řešení problémů s početím potomka včetně péče o psychickou pohodu párů. V případě zájmu proto pacientům nabízíme možnost konzultace s naší specializovanou psycholožkou zdarma .

Metody léčby a Genetické testování

Léčba neplodnosti na klinice IVF CUBE probíhá pomocí různých metod a konečné rozhodnutí a výběr způsobu léčby je vždy výsledkem diskuse léčeného páru s lékařem. V zásadě však zastáváme názor, že pacienti by měli být léčeni pouze takovými postupy, které opravdu potřebují a mají v daném konkrétním případě smysl. Mezi nejčastější metody léčby neplodnosti patří IVF ICSI s vlastními vajíčky, IVF ICSI s darovanými vajíčky nebo Intrauterinní inseminace. V rámci IVF lze na embryích provést také genetické testování, nejčastěji metodou NGS.

 

Příčiny neplodnosti a průběh léčby

Léčba neplodnosti začíná stanovením jejích příčin. Jaké jsou nejčastější příčiny neplodnosti u žen a mužů? Jaká vyšetření jsou potřeba pro zjištění plodnosti pacientů? Na klinice provádíme základní vyšetření v den vstupní konzultace či v rámci testu plodnosti. V případě zahájení léčby pak její průběh závisí na zvolené metodě. 

 

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás