Home->Il nostro team

Dott. Hana Visnova, Ph.D.

Medico responsabile

E-mail: h.visnova@ivf-cube.eu

Studi

  • Specializzata in Medicina di riproduzione assistita
  • Specializzata (2°livello) in Ginecologia ed ostetricia
  • Tesi di dottorato nel settore di Ginecologia e ostetricia
  • Laureata alla Facoltà di medicina dell’Università Masarykova di Brno

Esperienze lavorative

  • 2005 – 2010 Primario in Istituto di medicina di riproduzione e endocrinologia IVF Zentren Prof. Zech – Pilsen
  • 1998 – 2005 Assistente professionista - Facoltà di medicina dell’Università Masarykova di Brno
  • 1994 – 2005 Ginecologa – Clinica di ginecologia ed ostetricia MU a Brno

Conoscenza di lingue: Inglese, Tedesco

Testimonianze

11.10.2022 Vstřícnost, profesionalita

Vstřícnost, profesionalita. Maximální spokojenost. Důsledná péče od Dr. Višňové a Dr. Bolehovské

L.J.


18.02.2022 Dobrý den, paní Dr. Višňová!

Ráda bych Vám i celému vašemu týmu chtěla poděkovat za pomoc k otěhotnění! Naše holčička si nakonec našla přirozenou cestu bez nutnosti umělého oplodnění, přesto si myslím, že na tom máte velkou zásluhu, ať už proto, že byl u vás odhalený polyp, který možná bránil otěhotnění celou dobu a také určitě proto, že se vám podařilo mi hned napoprvé odebrat a oplodnit vajíčko, čímž jste mi dali po delší době velkou naději a podpořili mě se nevzdávat. Všechny naše návštěvy u vás byly vždy příjemné a povzbuzující - jak prostředí, tak všichni lidé, se kterými jsme se setkali. Přejeme Vám a celému kolektivu hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v osobním životě a spoustu úspěchů, miminek a šťastných chvil v práci:) s pozdravem Alena, Petr a Klárka


31.08.2020 Sestřičky vždy milé

Člověk přijde na recepci a hned ho osloví jeho jménem. Po zkušenosti jinde je toto příjemný pocit, že není jen jeden z davu. Paní doktorka Višňová je upřímná a otevřená. Dala nám nové možnosti léčby, vysvětlila i to co nebylo zodpovězeno jinde a mně tak začaly věci dávat větší smysl a zapadat. Kliniku vřele doporučuji.

Petra L.


20.08.2020 Oceňuji ...

Oceňuji velmi vstřícné chování a profesionalitu paní doktorky Višňové a personálu

Helena L.


23.07.2020 Dobrý den, paní doktorko Višňová

Minulý rok jsme se na Vás s manželem obrátili s žádostí o pomoc počít miminko.
Po několika měsících snahy o správné načasování jsme podstoupili umělé oplození. Pravděpodobně vše z důvodu endometriozy.
Umělé oplození se povedlo hned na poprvé a ač poté těhotenství neprobíhalo úplně hladce, nyní mi v náručí spí náš syn Theodor. Tuto sobotu končíme šestinedělí.
Tímto bychom Vám rádi s manželem poděkovali za to, že děláte, co děláte. Jste špičkou ve svém oboru a jsme šťastní, že jsme se obrátili zrovna na Vás. Neumím si ani představit kolika lidem dokážete splnit jejich přání i přes to, že někteří už to skoro vzdali.

Jsme Vám nesmírně vděční a do konce života na Vás budu myslet jako na člověka, který nám dal ten největší dar.

Přeji Vám z celého srdce jen to nejlepší.
V&J


05.06.2018 Dobrý den paní doktorko,

včera se nám narodila dcera a Bobešovi sestřička Jola (Jolana). Moc děkujeme za pomoc s oběma potomky. Bez vás bychom pravděpodobně zůstali dvojčlennou rodinou;)

Mějte se hezky a přejeme mnoho spokojených rodičů jako jsme my.

Hana & Ondřej & Bobeš & Jola


20.03.2018 Dobrý den paní doktorko,

V úterý jsem byla u Vaší kolegyně a byla potvrzena srdeční aktivita u plodu. Chtěla bych Vám velmi poděkovat, jak jste se hezky o mě starala a pomáhala k takto radostné zprávě. Mrzí mě, že jsem Vám nemohla osobně poděkovat, ale chápu, že jste vytížená. Celý váš tým byl milý a profesionální a určitě nebudeme s manželem váhat kam jít příště. Radost je veliká a moc Vám za ní děkuji. Chci Vám popřát ať se Vám daří a určitě Vás budu doporučovat u přátel.

Děkujeme mnohokrát a budeme se těšit na příště.

Přeji hezký den Lenka P.


11.08.2016 Dear Dr Hana,

I have the pleasure of being able to say Thanks to you and your team for getting me pregnant for a second time. Our Cube twins were born last Tuesday October 27th by elective c section. They are boy/girls twins and are perfectly healthy. Our boy Emil was born first weighing 6lb 9oz (3kg) and our girl Felice weighed 5lb 8oz (2.5kg). Thank you so much for our beautiful family. A few years ago we struggled to see how we would get one baby after 3 failed cycles and now we have 3 perfect children thanks to IVF Cube. You are an amazing team and myself and my husband thank you all from the bottom of our hearts. From Nina and Michal C.


donazione di Ovuli