Dny plodnosti: Otestujte svou plodnost zcela ZDARMA

Home->Novinky & Média
IVF CUBE, klinika reprodukční medicíny, nabízí zájemkyním a zájemcům test plodnosti zdarma v rámci měsíce reprodukčního zdraví – června.

V rámci Národního dne neplodnosti, který připadá každým rokem na 6.6., se klinika IVF CUBE rozhodla spustit měsíční akci s názvem "Červnové dny plodnosti", v rámci které umožní zájemcům otestovat plodnosti zcela zdarma.

Tato akce má především za úkol zvýšit povědomí o stále klesající schopnosti reprodukce v ČR a přimět páry/jedince, které spadají do rizikové skupiny, k návštěvě lékaře. „Mnozí lidé berou téma neplodnosti na lehkou váhu v naivní víře v dnešní schopnosti vědy a medicíny. Takovým evropským evergreenem dnes je, že ženy pořízení miminka odkládají kvůli kariéře a v pětatřiceti zjistí, že optimální věk  dávno propásly a ani věda, na kterou spoléhaly, není zcela všemocná,” upozorňuje MUDr. Hana Višňová Ph. D., vedoucí lékařka kliniky IVF Cube. “I v případě, že si ještě neplánujete pořídit potomka, je dobré vědět, jak na tom vaše tělo je. Může dojít k odhalení rizik a zahájení případné léčby zjištěných problémů. Každý organismus je samozřejmě jedinečný, a proto každý rok nabízíme při příležitosti Národního dne neplodnosti bezplatné vyšetření žen i mužů.”

                                                    

Ženy:

V případě žen půjde o náběr hormonu AMH a ultrazvukové vyšetření tzv. Antral Follicle Count (AFC), včetně interpretace výsledků. Test plodnosti umožňujeme ženám do 40 let.

Muži:

Mužům bude nabídnuto vyšetření spermií a vyhotovení spermiogramu včetně intepretace výsledků. K vyšetření není potřeba žádná zvláštní příprava, mužům doporučujeme dodržení 3 – 5 denní sexuální abstinence.

 

V případě zájmu je možno se objednat telefonicky či emailem. 

  • Telefon +420 220 303 895

Nabídka vyšetření není určena pro pacienty, kteří se už léčí s neplodností.

 

 

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás