Nadační fond ProPlodnost by CUBE: Otestujte svou plodnost zcela ZDARMA

Home->Novinky & Média
V rámci Národního dne neplodnosti, který připadá každým rokem na 6.6., se klinika IVF CUBE rozhodla spustit měsíční akci s názvem "Červnové dny plodnosti", v rámci které umožnila zájemcům otestovat plodnosti zcela zdarma.

Ovšem kapacita této iniciativy je nyní již bohužel plně pro vyčerpaná.

Proto se klinika IVF CUBE rozhodla založit NADAČNÍ FOND PRO PLODNOST, který se bezplatnému testováním plodnosti bude věnovat dlouhodobě.

Navštivte stránky www.proplodnost.cz a otestujte si i Vy plodnost online, anynomně a zdarma.

 

V případě zájmu o testování doporučujeme následující postup:

   1) vyplňte velmi krátký orientační on-line test plodnosti
2) poté se můžete objednat přes rezervační systém na webu www.proplodnost.cz  ke konzultaci s odborníkem na plodnost
3) konzultant doporučí a objedná Vás na konkrétní vyšetření plodnosti, která jsou na klinice IVF CUBE poskytovaná ZDARMA 

 

Více informací ohledně testování plodnosti:

Tato akce má především za úkol zvýšit povědomí o stále klesající schopnosti reprodukce v ČR a přimět páry/jedince, které spadají do rizikové skupiny, k návštěvě lékaře. „Mnozí lidé berou téma neplodnosti na lehkou váhu v naivní víře v dnešní schopnosti vědy a medicíny. Takovým evropským evergreenem dnes je, že ženy pořízení miminka odkládají kvůli kariéře a v pětatřiceti zjistí, že optimální věk  dávno propásly a ani věda, na kterou spoléhaly, není zcela všemocná,” upozorňuje MUDr. Hana Višňová Ph. D., vedoucí lékařka kliniky IVF Cube. “I v případě, že si ještě neplánujete pořídit potomka, je dobré vědět, jak na tom vaše tělo je. Může dojít k odhalení rizik a zahájení případné léčby zjištěných problémů. Každý organismus je samozřejmě jedinečný, a proto každý rok nabízíme při příležitosti Národního dne neplodnosti bezplatné vyšetření žen i mužů.”

                                     

Ženy:

V případě žen půjde o náběr hormonu AMH a ultrazvukové vyšetření tzv. Antral Follicle Count (AFC), včetně interpretace výsledků. Test plodnosti umožňujeme ženám do 40 let.

Muži:

Mužům bude nabídnuto vyšetření spermií a vyhotovení spermiogramu včetně intepretace výsledků. K vyšetření není potřeba žádná zvláštní příprava, mužům doporučujeme dodržení 3 – 5 denní sexuální abstinence.

Více informací se dozvíte též na:

Nabídka vyšetření není určena pro pacienty, kteří se už léčí s neplodností.

 

 

Proč IVF CUBE?

Průběh léčby neplodnosti

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás
kontaktovat