Proč IVF CUBE?

Proč podstoupit terapii na klinice IVF CUBE? Zakládáme si na individuálním přístupu k léčbě a příjemném, téměř rodinném prostředí kliniky. Mimo jiné dosahujeme vynikajících výsledků, máme minimální čekací doby a spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami. Více o výhodách léčby v IVF CUBE naleznete níže.

Home->Klinika->Proč IVF CUBE

Vysoká kumulativní úspěšnost

Klinika IVF CUBE dlouhodobě dosahuje výborných výsledků. Kumulativní úspěšnost, tj. dosažení těhotenství po jediném odběru vajíček (po jediném či opakovaném embryotransferu) přesahuje v dárcovském programu hranici 84%. 

Zdravotní pojišťovny

Klinika má smlouvu na IVF se všemi zdravotními pojišťovnami. Tyto pojišťovny jsou VZP (111), Oborová zdravotní pojišťovna (207), Vojenská zdravotní pojišťovna (201), Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (209), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205), Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra (211) a Revírní bratrská pokladna (213). Se všemi zdravotními pojišťovnami má naše klinika IVF CUBE smlouvu také na běžnou gynekologickou péči.

Zkušenosti

Nejen vedoucí pracovníci kliniky IVF CUBE vynikají mnohaletými zkušenostmi v oblasti reprodukční medicíny. Vedoucí lékařka MUDr. Hana Višňová, Ph.D se v oboru pohybuje od r. 1997 a vedoucí embryologické laboratoře RNDr. Renata Huttelová, Ph.D. od roku 1994. Obě lékařky mají zkušenost jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Zjistěte více o našem týmu.

Minimální čekací doba

Pacienti kliniky ocení minimální čekací doby jak na úvodní konzultaci, tak na samotnou terapii. S jakoukoliv léčbou je možno začít ihned, vždy záleží pouze na menstruačním cyklu pacientky a případně na rychlosti zpracování žádanky ze strany zdravotní pojišťovny. U terapie s darovanými vajíčky je rovněž nutno synchronizovat menstruační cyklus s dárkyní.

Hodnocení pacientů

Klinika IVF Cube získává vysoká hodnocení a kladné recenze od pacientů na sociálních sítích i profilu Google. Pacienti oceňují zejména odbornost lékařů a personálu, přátelský a empatický přístup, moderní vybavení a individuální péči, které se jim během léčby dostalo. Naše reference naleznete zde.

Individuální péče

Naším cílem je zajistit individuální přístup ke každému léčenému páru a proto se v rámci možností snažíme, aby se pacientům po celou dobu jejich terapie věnoval stejný lékař. Ten díky tomu může své pacienty lépe poznat a páry si k němu snáze vybudují důvěru, která je podstatnou součástí celého procesu umělého oplodnění.

Mezinárodní akreditace

Klinika IVF CUBE je držitelem zákonem vyžadovaných povolení, ale také několika akreditací, např. mezinárodně uznávaného ISO 15189:2013 a certifikace ESHRE, které zaručují, že všechny procesy související s klinickými službami, laboratorními postupy a výzkumnými činnostmi jsou prováděny v souladu s nejvyššími standardy bezpečnosti a kvality. Více informací naleznete zde, v sekci „Akreditace“.

Asistence 24/7

Asistence 24/7

V případě potřeby se na nás mohou pacientky kdykoliv obrátit telefonicky nebo emailem během pracovní doby. Klinika je otevřena od pondělí do pátku, v případě neodkladných zákroků také v sobotu. Jejich dotaz bude obratem zodpovězen zdravotními sestrami, případně předán lékaři. V případě akutních potíží mimo pracovní dobu mají pacientky možnost se obrátit přímo na lékaře v pohotovosti.

Rozsáhlá databáze dárkyň

Rozsáhlá databáze dárkyň

Léčba neplodnosti za použití darovaných vajíček patří mezi velmi úspěšné metody. Na základě platných zákonů je dárcovství zárodečných buněk dobrovolné a anonymní jak pro dárkyně, tak pro příjemkyně i děti počaté pomocí této metody. Klinika IVF CUBE disponuje širokou databází dárkyň, která čítá více než 700 zdravých dárkyň, splňujících všechny podmínky pro darování.

Žádné skryté poplatky

Žádné skryté poplatky

Ceny terapií uvedené v ceníku jsou kompletní a pacienti se nemusejí obávat dalších výloh spojených s terapií. Za účelem zajištění nejvyšší možné úspěšnosti léčby poskytujeme veškeré IVF terapie v balíčku, který zahrnuje odběr vajíček, oplodnění metodou ICSI, prodlouženou kultivaci do 5. dne, asistovaný hatching, embryotransfer a vitrifikaci nadbytečných embryí a jejich skladování po dobu 1 roku.

Žádné zálohy

Žádné zálohy

Na klinice IVF CUBE nemusejí pacienti hradit žádnou zálohu. Cena terapie se hradí buď v den odběru vajíček případně v den embryotransferu a to hotově, kartou nebo bankovním převodem.

Dostupnost

Dostupnost

Klinika IVF CUBE se nachází na Praze 6, pouhých 10 minut od centra města. Je snadno dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak i autem. Pacientům je také k dispozici velké parkoviště přímo v areálu kliniky.  

Výzkumné studie

Výzkumné studie

Klinika IVF CUBE se od svého otevření zúčastnila řady mezinárodních studií zkoumajících nejen léčbu neplodnosti. Při splnění kritérií mají pacientky možnost podstoupit léčbu IVF zcela zdarma. Aktuální informace ohledně probíhajících studiích a jejich podmínkách naleznete v sekci Novinky a Média.

Reference pacientů

Tým