Louise Brownová, první IVF dítě na světě, navštívila naši kliniku

Home->Novinky & Média
Rádi bychom vás informovali o nedávné návštěvě Louise Brownové na naší klinice IVF CUBE v rámci oficiálního spuštění nadačního fondu ProPlodnost. Louise Brownová, první žena narozená pomocí in vitro fertilizace (IVF), přijela do České republiky, aby podpořila naši kliniku a aktivitu nadačního fondu.

Během své návštěvy měla možnost prohlédnout si naši moderní kliniku, setkat se s naším týmem lékařů, embryologů a dalšími odborníky. Louise byla ohromena profesionálním přístupem našeho personálu a moderními technologiemi, které používáme k podpoře pacientů v jejich cestě k rodičovství.

Louise Brownová vyjádřila svou podporu našemu nadačnímu fondu ProPlodnost, který se zaměřuje na vzdělávání veřejnosti v oblasti reprodukčního zdraví, odhalování běžných mýtů a poskytování bezplatných preventivních zdravotních prohlídek pro mladé muže a ženy.

Louise Brownová zdůraznila význam informovanosti mladých lidí o svém reprodukčním zdraví a možnostech, které moderní technologie nabízejí. Mluvila také o osobních zkušenostech svých rodičů a o tom, jak důležité je poskytnout lidem veškeré informace již v mladém věku.

Celý tým kliniky IVF CUBE je hrdý, že jsme mohli hostit Louise Brownovou. Věříme, že tato iniciativa přispěje k větší informovanosti veřejnosti o reprodukčním zdraví a pomůže lidem na cestě k plnění jejich rodinných snů.

 

Více o návštěvě Louise Brown na naší klinice si můžete přečíst ZDE.

Proč IVF CUBE?

Průběh léčby neplodnosti

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás
kontaktovat