Klinika asistované reprodukce

Klinika asistované reprodukce IVF CUBE se věnuje problematice léčby neplodnosti v České republice. Zajišťujeme komplexní péči v oblasti diagnostiky a terapie poruch plodnosti. Jsme klinikou stojící na tradici, zkušenostech a vzdělávání v oboru reprodukční medicíny.

V rámci studie mají pacientky v IVF CUBE nárok na kompletní IVF terapii včetně medikace zdarma.

Náhrada za cestovné 1.250 Kč / návštěva. Úspora cyklu na pojišťovnu.

Více informací ZDE nebo na telefonu +420 220 303 884.

 

Nabízíme metodu Mikrofluidní separace spermií (MFSS) v rámci terapií s vlastními i darovanými vajíčky ZDARMA. Více informací o metodách zahrnutých v ceně terapie najdete ZDE.

S čím Vám můžeme pomoci

Léčba neplodnosti

Díky moderní medicíně a novým metodám se léčba neplodnosti párů v dnešní době posunula na novou úroveň a pokud partnery trápí problém s otěhotněním, otevírají se nové možnosti pro její léčbu.

Moderní metody léčby

Samotné oplodnění in vitro, při kterém dochází k samovolnému splynutí spermie a vajíčka, je v současné době doplňováno řadou dalších metod, které

Test plodnosti

Problémy s plodností jsou dle statistik způsobené stejně často na straně partnera, jako na straně partnerky. Na klinice IVF CUBE proto provádíme test plodnosti mužů i žen.

Dárcovství

Přijmout darované vajíčko nebo spermie je mnohdy jediná možnost, kterou má pár při léčbě neplodnosti. Našich dárkyň a dárců si velmi vážíme. Díky darování můžete pomoci naplnit život radostí a štěstím těm, kteří z jakýchkoliv důvodů nemohou počít potomka jinou cestou.

Proč si vybrat IVF CUBE

Kumulativní úspěšnost léčby

Smlouvy se zdravotními pojišťovnami

Více než 20 let zkušeností

Minimální čekací doba

Hodnocení pacientů

Naši pacienti

Maminka Karolína sdílí zkušenost s IVF CUBE Maminka Karolína sdílí zkušenost s IVF CUBE

Maminka Karolína sdílí zkušenost s IVF CUBE

Příběh pacientky Karolíny a jejího manžela je důkazem, že ani mladý věk nemusí být zárukou plodnosti.

VIDEOREFERENCE
Viola a Philipp z Německa Viola a Philipp z Německa

Viola a Philipp z Německa

Jaké zkušenosti s léčbou neplodnosti v IVF CUBE má Viola a Philipp z Německa? Podívejte se na jejich videorecenzi.

VIDEOREFERENCE
Andrea a Herbert z Rakouska Andrea a Herbert z Rakouska

Andrea a Herbert z Rakouska

Podívejte se na videorecenzi našich pacientů Andrei a Herberta z Rakouska.

VIDEOREFERENCE

Přečtěte si několik krátkých vyjádření od našich spokojených pacientů.

Check out some testimonials from our satisfied patients.


Novinky

10.06.2024
Článek Proženy.cz: MUDr. Šťastná o prvotrimestrálním těhotenském screeningu

Prvotrimestrální screening je jedním z nejdůležitějších vyšetření, které ženy absolvují během těhotenství.

06.05.2024
Kompletní terapie IVF-ICSI v rámci studie ZDARMA

IVF CUBE, klinika asistované reprodukce hledá páry, u kterých byla diagnostikována neplodnost a nabízí jim účast v klinických studiích. Sponzor studie poskytne vhodným zájemkyním IVF-ICSI léčbu včetně medikace zdarma. Cílem klinických studií je hodnocení účinnosti a bezpečnosti nového hormonálního preparátu pro ženy.

30.04.2024
TV A11: Rozhovor o IVF a plodnosti s vedoucí lékařkou MUDr. Hanou Višňovou a RNDr. Renatou Hüttelovou

Podívejte se na rozhovor vedoucí lékařky MUDr. Hany Višňové a vedoucí embryologické laboratoře RNDr. Renaty Hüttelové, který proběhl na TV A11 29. 4. 2024. V rozhovoru se sdílely důležité informace týkající se plodnosti, úspěšnosti otěhotnění v pozdějším věku a jak IVF proces probíhá.

22.01.2024
ČT Události: Zájem zahraničních pacientů o léčbu v IVF CUBE

Podívejte se na nedávnou reportáž České televize z hlavních zpráv (Události) ze dne 19.1.2024, která se zaměřuje na vzrůstající zájem zahraničních pacientů o léčbu v České republice.

22.11.2023
Nadační fond ProPlodnost by CUBE na CNN Prima

Vedoucí lékařka a garantka Nadačního fondu Hana Višňová nedávno zaujala významné místo na televizní obrazovce, když byla pozvána jako host do ranní show Nový den na CNN Prima News. Spolu s moderátorkou Lucií Ptáčkovou sdílely důležité informace o neplodnosti a prezentovaly iniciativu Nadačního fondu ProPlodnost.

21.11.2023
Louise Brownová, první IVF dítě na světě, navštívila naši kliniku

Rádi bychom vás informovali o nedávné návštěvě Louise Brownové na naší klinice IVF CUBE v rámci oficiálního spuštění nadačního fondu ProPlodnost. Louise Brownová, první žena narozená pomocí in vitro fertilizace (IVF), přijela do České republiky, aby podpořila naši kliniku a aktivitu nadačního fondu.

15.11.2023
Plodnost je i dnes opředená mýty, změnit to může lepší informovanost mladých lidí a včasná prevence

Od narození prvního „dítěte ze zkumavky“ uplynulo 45 let, během kterých pomohla asistovaná reprodukce na svět více než 12 milionům dalších dětí. Možnosti medicíny za tu dobu postoupily dopředu mílovými kroky, přesto potenciální rodiče čelí po více než čtyřech desetiletích stejným problémům – zkresleným informacím o plodnosti a chybějícímu systému prevence. To potvrzují i závěry pilotní fáze provozu Nadačního fondu ProPlodnost. Oficiálního zahájení jeho činnosti se na pražské klinice IVF CUBE zúčastnila i Angličanka Louise Brownová, která přišla na svět v roce 1978 jako první dítě metodou IVF.

13.07.2023
Metoda MFSS nově v rámci terapie ZDARMA

V IVF CUBE se snažíme využívat ty nejmodernější metody léčby, abychom pomohli pacientům dosáhnout jejich vytoužených rodin. Proto jsme se od července rozhodli, zakomponovat metodu Mikrofluidní separace spermií (MFSS) do balíčku léčebných metod a vyšetření v rámci terapií s vlastními i s darovanými vajíčky, a to bez navýšení ceny terapie. 

13.07.2023
Neplodnost trápí v Česku každý pátý pár. IVF CUBE teď nabízí vyšetření zdarma

V minulém měsíci proběhlo natáčení na naší klinice natáčení s televizí Nova o Dnech plodnosti, tedy akci, která celý měsíc poskytovala testování plodnosti zdarma.

Chcete-li se objednat na konzultaci, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte nás

O klinice IVF CUBE

Jsme klinikou pevně stojící na tradici, zkušenostech a specializovaném vzdělávání v oboru reprodukční medicíny vtisknutých do letité praxe našeho odborného personálu. Každý z vedoucích pracovníků má mnohaleté zkušenosti v oblasti asistované reprodukce, zkušenosti čerpané v nejvýznamnějších centrech tohoto druhu v České republice i zahraničí.

Díky této plné odborné vybavenosti jsme mohli postavit moderní centrum disponující precizním technickým vybavením, promyšlenou logistikou a efektivně školeným personálem. Doufáme, že nám tyto pevné základy spolu s naším přívětivým přístupem umožní poskytnout všem našim klientům pohodlí, jistotu i vstřícné a empatické propojení s každým z našich zaměstnanců... (více o klinice)

Ordinační doba

Pondělí - Pátek 8:00 - 16:30
(po telefonickém objednání)

Kde nás najdete

Evropská 423/178,160 00 Praha 6

Ocenění a akreditace: